Viditeľná tvár vášho úspechu

Poznáte benefity práce pri výškovo nastaviteľnom stole?

Dlhodobé sedenie je jedným z najväčších zdravotných rizík modernej doby. Dobrým spôsobom, ako znížiť tieto riziká, je striedať prácu v stoji a v sede. Umožňujú to výškovo nastaviteľné stoly, u ktorých je možné upraviť výšku pracovnej plochy podľa potreby.

Výhody práce pri výškovo nastaviteľnom stole


Práca v stoji prináša mnoho benefitov. Tak napríklad:

Podporuje zdravie chrbtice a kĺbov: Státiepomáha udržiavať chrbticu v neutrálnej polohe a odľahčuje chrbát, krk a ramená.Tieto časti tela sa vám poďakujú.

Zlepšuje krvný obeh: Výmena sedavej polohy za stojacu pomáha zlepšiť krvný obeh a stimulovať lymfatický systém.

Zvyšuje energiu a produktivitu: Je to vďaka tomu, že striedanie pozícií pomáha udržiavať telo a myseľ v pohybe.

Zlepšuje koncentráciu: Stoj pomôže zlepšiť koncentráciu a pozornosť. Podobne ako v predošlom bode, dôvodom je striedanie polôh, čo pomáha predchádzať únave.

Ako správne pracovať v stoji?


Je dôležité, aby ste si vybrali správny výškovo nastaviteľný stôl. Kancelársky stôl by mal byť dostatočne vysoký počas vašej práce v stoji, aby ste mohli pracovať bez ohýbania chrbtice. Áno, aj počas toho, ako stojíte, je dôležité udržiavať správne držanie tela. To znamená, že by ste mali stáť rovnomerne na obidvoch nohách, ramená majú byť uvoľnené, chrbát rovný a hlava vzpriamená.


Začnite tým, že budete pracovať v stoji niekoľko minút denne a postupne tento čas predlžujte. Svaly si musia trochu privyknúť, preto im doprajte čas. Inak by ste ich mohli nadmerne unaviť, čo by v konečnom dôsledku mohlo mať opačný efekt, ako ste si priali.

Výškovo nastaviteľný stôl od GOYART


Ak hľadáte spôsob, ako zlepšiť svoje zdravie a produktivitu, práca pri výškovo nastaviteľnom stole je skvelou voľbou. GOYART ponúka niekoľko variantov výškovo nastaviteľných stolov. Práve teraz môžete využiť akciu na výškovo nastaviteľný stôl GOYART. Je skvelou voľbou pre každého, kto chce pracovať pohodlne a zdravo. Stôl GOYART je možné nastaviť v rozmedzí 73 až 123 cm, takže je vhodný pre ľudí rôznych výšok. Využitie nájde ako v kancelárii, tak aj doma alebo v detskej izbe.

Zišiel by sa vám set –stôl spolu so stoličkou? V našej ponuke aktuálne nájdete obľúbenú ergonomickú kancelársku stoličku Mirra 2 + Elektrický výškovo nastaviteľný stôl GOYART za veľmi výhodnú cenu. Táto kombinácia vám poskytne všetko, čo potrebujete, pre zdravé a produktívne pracovné prostredie.

Páči sa vám produkt?
Chceli by ste o ňom vedieť viac?

Napíšte nám