Viditeľná tvár vášho úspechu

Blog

GOYART DESIGN | Novinky a zaujímavosti zo sveta kancelárskeho nábytku a zo života firmy.
Dizajnové a ergonomické trendy v oblasti zariadenia administratívnych priestorov. 

Dizajn administratívnych priestorov: Je to viac než len estetický prvok?
Niektorí ľudia si pod pojmom “dizajn kancelárskych priestorov" predstavia čisto vizuálne prvky - niečo ako výzdobu alebo farebné či otapetované steny. Ale je to naozaj len o estetickom zážitku? Ide o zbytočnú investíciu, veľkú výhodu firmy, či dokonca v dnešnej dobe už nutnosť? V tomto článku sa pozrieme na tri oblasti, ktoré dizajn administratívnych priestorov ovplyvňuje a v závere vám prezradíme, ako také dizajnovanie vyzerá v praxi.
Herman Miller – kancelárske stoličky, do ktorých sa oplatí investovať
Udržať sa dlhodobo v dobrej zdravotnej kondícii môže byť výzvou. O to viac to platí pre zamestnancov, ktorí majú sedavú prácu. Preto vám dnes chceme predstaviť ikonické kancelárske stoličky od Herman Miller. Ide o jednu z najprestížnejších značiek, ktorá sa venuje výrobe kancelárskych stoličiek.
Destination office: Vytvorte miesto, ktoré si zamestnanci zamilujú
Možno ste sa už stretli s pojmom "destination office", ktorý označuje tak trochu inú kanceláriu. Jednoducho môžeme povedať, že v takomto office je radosť tráviť čas.
Zariadenie kancelárskych priestorov
Trápite sa s otázkou, ako správne zariadiť kancelárske priestory? Ako navrhnúť nábytok tak, aby bol praktický, ergonomický, ale aj dizajnovo pútavý? Kto taký nábytok a zariadenie navrhne? Kde ho nakúpiť? Koľko treba čakať na dodanie? Ako bude nábytok ladiť s ostatným zariadením? A čo steny, stropy či podlaha? 
HOME OFFICE náš dnešný
Sú naše príbytky pripravené na HOME OFFICE, prácu z domu? Je dôležité sa zamyslieť a naplánovať si prostredie, ktoré Vám zabezpečí aktívne a nerušene vykonávať svoju prácu a zároveň nebude mať negatívny dopad na Váš organizmus ... Téma HOME OFFICE je pre viacero firiem nový fenomén, ktorý zrazu prišiel a treba to riešiť.
PortalMill - nová továreň Herman Miller
Herman Miller otvoril koncom roka 2015 najnovšie výrobné zariadenia v Spojenom kráľovstve. Nesie názov PortalMill a nachádza sa v meste Melksham, v grófstve Wiltshire. Architektonického návrhu takmer 16.000 m2 výrobných, kancelárskych a logistických priestorov sa zhostil uznávaný britský architekt Sir Nicholas Grimshaw. Projekt sa tak stal už tretím dokončeným projektom medzi ateliérom Grimshaw a značkou HERMAN MILLER.
Akčné modely AERON a MIRRA s možnosťou vrátenia
GOYART DESIGN pre svojich klientov pripravil špeciálnu ponuku na ergonomické stoličky AERON a MIRRA od HERMAN MILLER. K naozaj akčnej cene pridávame ďalšiu špecialitu  a tou je možnosť vrátenia zakúpenej stoličky zo špeciálnej ponuky. Aj keď si myslíme, že keď raz niekto vyskúša ergonomickú stoličku od HERMAN MILLER s 12 ročnou zárukou, už nám ju nebude chcieť vráťiť :-)
HERMAN MILLER nový showroom návšteva Londýn
HERMAN MILLER začiatkom Júna otvoril nový showroom v Londýne a GOYART DESIGN ako lokálny partner pre Slovensko mal tú možnosť si ho spolu s obchodnými partnermi prezrieť. Okrem prezentácie produktov a prehliadky showroomu, bola súčasťou tohto tripu aj prednáška na tému LIVING OFFICE koncept od uznávaného odborníka na OFFICE solution, Marka Catchlova.
Zdravé sedenie za počítačom
Problematika správneho sedenia za počítačom, hlavne v prípade dlhodobého sedenia, je aktuálna téma. Dokonca až natoľko, že sa jej venujú aj média a printy, ktoré sa špecializujú viac na prezentáciu nových technológii, produktov a inovácii v oblasti IT. 
AERON – ikona od HERMAN MILLER
Vlajková loď a ikona medzi stoličkami HERMAN MILLER a kancelárskymi stoličkami vôbec. Nadčasový dizajn aj pre dnešné kancelárie, stavaný na dlhé ale pohodlné sedenie.
Konferencia New visions in HR
V Bratislave sa už niekoľko rokov úspešne koná konferencia New visions in HR a my sme mali možnosť sa na nej zúčastniť. Keďže jednou z množstva zaujímavých tém bola aj téma "Pracovné prostredie a jeho vplyv na efektivitu zamestnanca", bola to veľká príležitosť bližšie predstaviť koncept LIVING OFFICE od HERMAN MILLER a rovnako aj zásady správneho sedenia. Bolo zaujímavé si vypočuť, aká pozornosť sa tejto téme venuje v rôznych firmách, aké majú zamestnanci a zamestnávatelia osobné skúsenosti a spoločne o tom diskutovať a byť nápomocný.