Viditeľná tvár vášho úspechu

Herman Miller – kancelárske stoličky, do ktorých sa oplatí investovať

Udržať sa dlhodobo v dobrej zdravotnej kondícii môže byť výzvou. O to viac to platí pre zamestnancov, ktorí majú sedavú prácu. Preto vám dnes chceme predstaviť ikonické kancelárske stoličky od Herman Miller. Ide o jednu z najprestížnejších značiek, ktorá sa venuje výrobe kancelárskych stoličiek.

Prečo sa takáto investícia vyplatí? Prečítajte si 3 dôvody - vlastnosti, ktoré robia stoličky Herman Miller unikátnymi.

1. Ergonomická stolička Herman Miller

Jedným z hlavných faktorov, ktoré robia Herman Miller stoličky jedinečnými, je ich ergonómia. Každý model je navrhnutý tak, aby poskytoval optimálnu podporu tela, nezaťažoval chrbticu a minimalizoval riziko zranenia. Inovatívne technológie navyše umožňujú jednoduché prispôsobenie stoličky individuálnym potrebám - a to nielen postave, ale aj preferenciám pohybu a polohy užívateľa. Nie nadarmo sa tieto stoličky označujú aj ako najpohodlnejšie na trhu.

2. Trvácnosť a kvalita

Investícia do týchto ergonomických stoličiek sa oplatí aj vzhľadom k ich trvácnosti a kvalite. Tieto stoličky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a vynikajú svojou odolnosťou voči opotrebeniu a poškodeniu. To znamená, že ak sa rozhodnete investovať do kancelárskej stoličky Herman Miller, môžete sa tešiť na mnoho rokov pohodlia a spoľahlivosti.

3. Ikona kancelárskeho dizajnu

Mercedes medzi kancelárskymi stoličkami - tak znel claim jednej z kampaní na stoličky Herman Miller. Áno, aj kancelárska stolička sa môže postarať o skutočný estetický zážitok!  Spomínaný claim odkazuje (nielen) na ich pokrokový a sofistikovaný dizajn. Ten je však aj nadčasový a dostatočne univerzálny, preto perfektne doplní klasické i moderne zariadené kancelárie, open space či coworkingové priestory.

O značke Herman Miller

Herman Miller navrhuje prémiové kancelárske stoličky už viac ako 100 rokov.

Tieto stoličky môžu pomôcť znížiť bolesti chrbta a únavu, zabezpečia pohodlný a produktívny pracovný deň s podporou tela a zvýšením výkonu. Vyberte si spomedzi rôznych modelov, napríklad osvedčenú klasiku Aeron alebo Embody či novšie dizajnovky CosmSayl. Ktorýkoľvek model si vyberiete, môžete si byť istí, že  spĺňa najvyššie štandardy kvality a odolnosti. 
Stavte na to najlepšie, čo sa v dlhodobom hľadisku určite oplatí a čo sa odrazí na zdraví spokojnosti ľudí, ktorí na nich budú dennodenne v práci sedieť.

Páči sa vám produkt?
Chceli by ste o ňom vedieť viac?

Napíšte nám