Back to top

Aeron

dopyt [at] goyartdesign.sk

Aeron

Aeron

Opýtať sa na produkt

                              
88888888ba, 8b d8 88888888888 88888888ba
88 `"8b Y8, ,8P 88 88 "8b
88 `8b Y8, ,8P 88 88 ,8P
88 88 "8aa8" 88aaaaa 88aaaaaa8P'
88 88 `88' 88""""" 88""""88'
88 8P 88 88 88 `8b
88 .a8P 88 88 88 `8b
88888888Y"' 88 88888888888 88 `8b

Enter the code depicted in ASCII art style.

Aeron debutoval na trhu v roku 1994. Za ten čas sa Herman Miller naučil oveľa viac o tom, ako najlepšie podporovať ľudí v najrôznejších polohách, ktoré sa menia počas celého pracovného dňa. V novej stoličke sú zapracované dve desaťročia technologických a ergonomických vylepšení pre zlepšenie zdravia a dizajnu pre väčší rozsah schopností výkonu. S aktualizáciami, ktoré obsahujú citlivejší a presnejší mechanizmus náklonu, nastaviteľný PostureFit SL a 8Z Pellicle suspenziu. Nový Aeron vykonáva svoju prácu múdrejšie ako kedykoľvek predtým, takže vy môžete tiež.

Funkčnosť

Pellicle, inovatívne elastomérová suspenzia z pôvodného Aeronu eliminovala obmedzovanie na tlakové body a cirkuláciu krvi. Nové 8Z Pellicle tlačí materiál do úplne novej zóny: osem z nich. Cez sedadlo a späť, osem priečnych zón rôzneho napätia – najtesnejších na okrajoch a poddajnejších keď je v kontakte s telom – obklopujú model a dodávajú zvýšený komfort a ergonomickú podporu.

Tým, že na stoličke nebola použitá pena ani tkanina sa vyriešil jeden z najväčších ťažkostí pri dlhodobom sedení: hromadenie tepla a vlhkosti blízko pri tele. Pellicle umožňuje vzduchu, telesnému teplu a vodným parám prejsť sedadlom a operadlom a pomáha udržiavať príjemnú teplotu kože.

Telo je najaktívnejšie keď stojí, pokiaľ však pri sedení je hrudník a panva mierne naklonená dopredu, je to najbližšie k vzpriamenej polohe. Je to presná pozícia, ktorú dosiahneme pomocou PostureFit SL. Jednotlivo nastaviteľné vankúšiky pomáhajú stabilizovať kríže a bedrovú časť, čo nám pomáha osvojiť si vzpriamenú polohu.

Všetky vylepšenia boli navrhnuté tak, aby komplexne spolupracovali a podporovali ľudské telo. PostureFit SL a 8Z Pellicle predstavujú vyššiu úroveň odborných ergonomických znalostí a najmodernejšiu podporu, s cieľom zlepšiť zážitok pre užívateľa. Spoločne vytvorili úplnú chrbtovú podporu, ktorá sa pohybuje cez kostrový systém do polohy, ktorá poskytuje chrbtici konečnú podporu.

Pokiaľ naše telo ostáva len v jednej polohe znižuje prirodzenú činnosť svalov, ktoré dodávajú živiny do medzistavcových platničiek. Jedinečný mechanizmus náklonu umožňuje telu pohybovať sa prirodzeným spôsobom, takže môžete využívať niekoľko polôh tela pri dodržaní maximálnej opory. Aeron bol navrhnutý tak, aby ľudia boli v kontakte s operadlom stoličky a bol kontrolovaný plynulý pohyb v celom rozsahu naklonenia.

Nový Aeron umožňuje ľuďom prechod od vzpriamenej polohy do prirodzeného náklonu hladko a jednoducho. Rám bol upravený o 1,8 stupňa dopredu, aby lepšie podporil telo vo vzpriamenej polohe v širšej škále pozícií. Či už je osoba posadená dopredu kvôli písaniu alebo v sklopenej polohe pre konverzáciu s kolegami, Aeron sa bez problémov  intuitívne pohybuje s Vami a ponúka ergonomickú podporu naprieč celým radom pozícií.  

Dizajn

Skromný, ale zásadný, dizajn s PostureFit, ktorý je súčasťou toho, čo robí Aeron tak pohodlný a dokážeme na ňom sedieť hodiny a hodiny. Vaša kancelária bude high-tech, elegantná. Tri väzby v neutrálnych farbách a rad variabilných možností, takže si môžete vytvoriť Aeron aký chcete. 

Zdravie

PostureFit podporuje Vaša panvu, to znamená, že ju nakláňa dopredu prirodzene, takže zostanete vyrovnaný a vyhnete sa bolesti chrbta. Vážne pohodlie, vysoká, široká, tvarovaná opierka, ktorá má tlak na dolnej časti chrbtice. Podrúčky majú mierny pokles v zadnej časti, pre čo najprirodzenejšiu a komfortnú podporu. "Vodopád" Predná hrana sedadla vytvára tlak na stehná, takže váš krvný obeh udržuje, zostáva v strehu. Patentovaný kinematický Tilt mechanizmus umožňuje krku, ramenám, bedrám, kolenám, členkom prirodzený pohyb. Stolička Aeron sa pohybuje bez námahy, ako by vaše telo hovorilo stoličke, čo má robiť.  Stolička by mala odpovedať na vaše kontúry a zmierniť tlakové body a nahromadené teplo, ktoré spôsobujú bolesť a únavu. Špeciálne tkaný sedák a operadlo vyvinuté pre Aeron, odpovedá na Vaše telo. Rozloží tlak Vašej váhy a súčasne udržuje telo v chlade

Environmet

Takmer dve tretiny každého kresla je z recyklovaných materiálov, a takmer celá stolička (94%) je recyklovateľná. Certifikované Cradle to CradleCM Silver, GREENGUARD a LEED

Dizajnéri
Bill Stumpf and Don Chadwick
Bill Stumpf and Don Chadwick
Video: 
Embedded thumbnail for Aeron

+421 905 22 50 22