Back to top

Embody

dopyt [at] goyartdesign.sk

Embody

Embody

Funkčnosť

Navrhnutá špeciálne pre ľudí, ktorí pracujú dlhé hodiny pri počítačoch. Embody je prvá pracovná stolička, ktorá je prínosom pre myseľ a telo. Pohyb podporuje prietok krvi a kyslíka, ktorý udržiava mozog funkčný. Operadlo kresla vyzerá ako chrbtica. Nastaví sa automaticky podľa Vašich meniacich sa pozícií, aby zdravo ladila s Vašou chrbticou. Ak sa naklonite dopredu, dolná časť chrbta  zostáva konštantná a netreba žiadne úpravy. Úzke operadlo umožňuje nerušený pohyb rukám, pridáva komfort a podporu pre ďalší pohyb vzduchu do pľúc a pre mozog. Vďaka dynamickej matici vytvorí sedadlo a opierka, automatickú zhodu s Vašim každodenným pohybom a rozloží váhu rovnomerne. Zníženie tlaku pri sedení vedie k zlepšeniu krvného obehu, čo zlepšuje tok kyslíka a znižuje srdcovú frekvenciu. Jedna stolička s veľkosť pre každého. Embody sa automaticky prispôsobí veľkej rozmanitosti veľkostí, tvarov, držania tela a chrbtice rôznych ludí. Hĺbka sedadla sa prispôsobí rôznym stehnám, lakťová opierka má pohyby najširších radov. 

Environmet

Uhlíková stopa? Ako z detskej topánky. Zariadenie, v ktorom sú Embody stoličky vyrobené, produkuje asi jeden odpadkový kôš za mesiac. Žiadny z týchto odpadov nie je nebezpečný. Zariadenie využíva energiu z obnoviteľných zdrojov. Vyrobené z 42% recyklovaného obsahu. Embody stoličky neobsahujú žiadne PVC a na konci svojho životného cyklu je možné 95% Embody recyklovať.

Dizajn

Embody stolička dodržiava Design McDonough BRAUNGART, Cradle to Cradle protokolu a podporuje Herman Miller záväzok k životnému prostrediu. CertifiedCM Silver a GREENGUARD a LEED.

Dizajnéri
Bill Stumpf and Jeff Weber
Bill Stumpf and Jeff Weber
Video: 
Embedded thumbnail for Embody

+421 905 22 50 22