Back to top

Akčné modely AERON a MIRRA s možnosťou vrátenia

dopyt [at] goyartdesign.sk

Akčné modely AERON a MIRRA s možnosťou vrátenia

GOYART DESIGN pre svojich klientov pripravil špeciálnu ponuku na ergonomické stoličky AERON a MIRRA od HERMAN MILLER. K naozaj akčnej cene pridávame ďalšiu špecialitu  a tou je možnosť vrátenia zakúpenej stoličky zo špeciálnej ponuky. Aj keď si myslíme, že keď raz niekto vyskúša ergonomickú stoličku od HERMAN MILLER s 12 ročnou zárukou, už nám ju nebude chcieť vráťiť :-) Hlavne ak pred samotnou kúpou si ju u nás môžete vyskúšať tak dlho ako len chcete. Ale, veci sa stávajú... A preto táto možnosť od nás pre Vás... Aké sú pravidlá? Jednoduché ...

- možnosť vrátenia sa týka len dvoch modelov v akčnej ponuke a špecifikácii  AERON a MIRRA 2 ( obe skladom dostupné hneď)  , uvedených  na našej stránke : http://eshop.goyart.sk/kategoria-produktu/pracovna-stolicka/, zakúpených a uhradených  od 5.11.2020 do 20.12.2020.

- stoličky je možné vrátiť do 31.1.2021 , nepoškodené a v pôvodnom obale, bez udania dôvodu. S garanciou vrátenia peňazí..

Aj keď sme presvedćení, že si stoličky zamilujete a už ich nebudete chcieť vrátiť :-) 

 

GOYART DESIGN has prepared a special offer for its clients for ergonomic chairs AERON and MIRRA from HERMAN MILLER. We are adding another specialty to the really special price, and that is the possibility of returning a purchased chair from a special offer. Even though we think that once someone tries an ergonomic chair from HERMAN MILLER with a 12-year warranty, they will not want to return it to us :-) Especially if you can try it with us for as long as you want before you buy. But, things happen ... And that's why this opportunity from us for you ... What are the rules? Simple ...

- the possibility of return applies only to two models in the special offer and specifications AERON and MIRRA 2 (both available immediately in stock), listed on our website: http://eshop.goyart.sk/kategoria-produktu/pracovna-stolicka/, purchased and paid for from 5.11.2020 to 20.12.2020.

- The chair can be returned until 31.1.2021, undamaged and in the original packaging, without giving a reason. With a money back guarantee ..

Although we are convinced that you will fall in love with the chairs and you will not want to return them again :-)

 

 

 

Akčné modely AERON a MIRRA s možnosťou vrátenia
AERON
Akčné modely AERON a MIRRA s možnosťou vrátenia
AERON
Akčné modely AERON a MIRRA s možnosťou vrátenia
MIRRA 2
Akčné modely AERON a MIRRA s možnosťou vrátenia
MIRRA 2

+421 905 22 50 22